Kontakt

61 843 33 19
61 843 62 58

Zespół

Elżbieta Matz – elzbieta@biuromatz.pl

Firmę prowadzi od 1997 roku. W tym samym roku uzyskała Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 4991/97. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Szczecińskim. W czasie swojej kariery zawodowej min. przez 10 lat pracowała na stanowisku Głównej Księgowej.

 

Monika Koloch – monika.koloch@biuromatz.pl

W firmie od 2012 roku. Posiada doświadczenie w obsłudze księgowej klienta poparte ukończonymi kursami w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, organizowanymi przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Z wykształcenia technik-ekonomista, po ukończonych studiach wyższych.

 

Monika Czubała – monika@biuromatz.pl

Z przedsiębiorstwem związana od 2012 roku. Ukończony kurs „Specjalista ds. rachunkowości” przeprowadzony przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiada bogate doświadczenie księgowe poparte studiami na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości.

 

Jolanta Selickaja – jolanta@biuromatz.pl

Współpracuje ze spółką od 2010 roku. Aktualnie studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jej wiedza akademicka poparta jest dużą wiedzą praktyczną.

 

Wiktor Matz – wiktor@biuromatz.pl

Absolwent Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada doświadczenie w księgowości oraz w obszarze dotacji unijnych i pisania biznesplanów. W firmie rodzinnej od 2010 roku.

USUNIĘTY SIDEBAR -->